ZennoPoster Pro Ultimate Version 2017

Gatunek:
Program do automatyzacji działań w Internecie

Producent:
ZennoLab

Rok:
2017

Opis:
ZennoPoster to program działający w środowisku Windows, umożliwiający…
pełną automatyzację wszelkich zadań wykonywanych poprzez przeglądarkę internetową. Program jest dedykowany branży SEO – ponieważ głównie tutaj, podczas linkbuldingu wykorzystywana jest potęga tego programu. (wyobrażacie sobie aby jednoosobowa firma dodała dziennie 100 000 artykułów na swoich stronach? – z „Zenkiem” to żaden problem.
W dobie wszechobecnego spamu, webmasterzy popularniejszych serwisów stosują coraz to sprytniejsze zabezpieczenia – które chcąc, nie chcąc w „jakimś” stopniu utrudniają,również życie „szarym” użytkownikom – co dopiero mówić o programistach, chcących zautomatyzować /dowolną czynność/ – najpierw przełamać aktualne
Połowa biedy, kiedy serwis oferuje zewnętrzne API – nie ma co się jednak łudzić, na współpracę z webmasterami stawia zaskakująco mało firm, nawet tych wydawało by się, które bazują na obsłudze rynku e-commerce. Program ten idealnie sprawdza się do naśladowania pracy zwykłych użytkowników internetu. Niemożliwe zatem jest wypisanie, choćby najogólniej wszystkich jego zastosowań.
Zapraszamy do pobrania programu ZennoPoster w najnowszej wersji z 2017 r.

 

Kliknij w button poniżej aby pobrać ZennoPoster Pro Ultimate Version 2017:

 

Alternatywne: